درک انواع دستگاه اسپرسو ساز

 

اسپرسو ساز:

ماشین اسپرسو ساز ، یک وسیله ایست که هر عاشق قهوه دوست دارد و ستایشش می کند. اسپرسوسازها در انواع مختلف در دسترس هستند.

بسته به مورد استفاده و اندازه و همچنین ساختارشان، می توان آنها را به انواع مختلف تقسیم بندی کرد. این مقاله در مورد درک انواع مختلف دستگاه های اسپرسوساز، به ویژه برای عاشقان قهوه ارائه شده که چه نوع قهوه ساز اسپرسو را بخرند؟ و اگر دچار سردرگمی شده اند، مفید می باشد.

 

خرید اسپرسو ساز:

ما امیدواریم که مقاله جامع حاضر بتواند بسیاری از شک و تردید شما را راجع به خرید اسپرسو ساز پاک کند. ماشینهای قهوه اسپرسو ساز را می توان به بسیاری از دسته ها بر اساس: نوع مکانیزم عملکردشان، با توجه به نوع اتوماسیون و همچنین با توجه به نوع ساختارشان رده بندی کرد.

بدین منظور در این مقاله، ما به طور خلاصه هر نوع طبقه بندی ماشین آلات اسپرسو ساز را توضیح می دهیم. همچنین ما قصد داریم هر نوع از ماشین اسپرسو را همراه با بهترین محصول آن دسته خاص، توضیح دهیم.

 

انواع دستگاه های اسپرسو ساز:

هر نوع از ماشینهای اسپرسو ساز خود مدلهایی برای کاربردی خاص دارند و هر یک از آنها برای یک کاربرد و استفاده، مناسب هستند.

قبل از اینکه بخواهید قهوه ساز اسپرسو را خریداری کنید، شما باید اطلاعات لازم از انواع اسپرسو سازهای موجود در بازار را کسب کرده تا مناسب ترین نوع قهوه ساز را که متناسب استفاده تان است تهیه نمایید.

به این ترتیب، شما می توانید از مزایای بیشتر این تجهیزات بهره مند شوید. از طریق مقاله ما بروید و بهترین قهوه اسپرسو ساز را در بین انواع مختلف ماشین های اسپرسو انتخاب کنید.

 

انواع اسپرسو ساز با توجه به نوع مکانیسم محرک آن:

قهوه ساز اسپرسو دارای انواع مختلف طرزکار محرک می باشد. منظور از محرک، روش تحریک قهوه برای گرفتن نوشیدنی یا اصطلاحا “شات گرفتن” می باشد.

با توجه به نوع مکانیسم محرک، ماشین آلات متنوع اسپرسو شامل: اسپرسو ساز با محرک پیستونی، اسپرسو ساز با محرک بخار آب، اسپرسو ساز با محرک پمپی و اسپرسو ساز با محرک پمپ هوا  هستند.

مصرف کننده باید برای خرید اسپرسو ساز خود در مورد نوع و روش تحریک کردن قهوه تصمیم گیرد تا بهترین بهره وری و نتیجه را از دستگاه قهوه ساز خود حاصل کند.

علاوه بر این، مقدار فشار تولید شده توسط دستگاه اسپرسو نیز به نوع دستگاه های اسپرسو وابسته است.

فشار یک بخش اساسی و ضروری برای تهیه یک قهوه اسپرسو می باشد. بنابراین لازم است قبل از خرید آن به مکانیزم محرک ماشین اسپرسو ساز خود دقت کنید.

 

انواع اسپرسو ساز براساس نوع اتوماسیون:

اتوماسیون می تواند بسته به کاربری شما، یک مزیت در قهوه ساز باشد. در عصر تکنولوژیکی، هر محصول با هدف کاهش نیروی انسانی و حرکت به سمت کنترل و هدایت دستگاه به صورت خودکار، حرکت می کند. بازتاب نمودن همان سناریو در زمینه قهوه سازهای اسپرسو.

همچنین انواع مختلف ماشین آلات اسپرسو ساز بر اساس نوع اتوماسیون در مقیاس جامع فعلی ما وجود دارد که بصورت: ماشین اسپرسو ساز نیمه اتوماتیک، ماشین اسپرسو کاملا اتوماتیک، ماشین اسپرسو ساز سوپر اتوماتیک و ماشین اسپرسو ساز فوق اتوماتیک، طبقه بندی می شوند.

نوع کنترل و هدایت خودکار اسپرسو ساز از ماشین به ماشین متفاوت هستند. اتوماسیون یکی از مهمترین جنبه های قهوه ساز می باشد. اگر شما آن را برای یک هدف تجاری و درآمدزایی خریداری می کنید، لازم است که تمام جنبه های قهوه ساز را با دقت مطالعه کنید.

 

(انتشار با ذکر منبع www.onlinecoffee.ir )

 کوک بنوش، کوک شو

 

فروشگاه

دانستنیهای قهوه

 

 

درک انواع دستگاه اسپرسو ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *